Treningi od 20 listopada do 16 grudnia.

poniedziałek, godz. 18 00. Trenują: Jasiek, Zubrycki, Mikołajczak, Mikołajczak, Kujawa, Kurkowski, Piechocki, Wawrzyniak, Kliszewski, Krzesiński, Rogalski, Chyliński, Berent, Bitner, Czarnecki, Ślazyk, Dudziński, Sobolewski, Sierszulski, Rojek

(orlik), szatnia nr 5.  . Trener Radosław Sobociński

poniedziałek, godz. 17 00. Trenują: Niemczyk, Smól, Kowalewski, Cholewczyński, Kachlicki, Goede, Kopczyk, Smędzik, Klimkowski

(orlik), szatnia nr 4.  . Trener Marcin Tomalczyk.

wtorek, godz. 17 00. Trenują: Jasiek, Zubrycki, Mikołajczak, Mikołajczak, Kujawa, Kurkowski, Piechocki, Wawrzyniak, Kliszewski, Krzesiński, Rogalski, Chyliński, Berent, Bitner, Czarnecki, Ślazyk, Dudziński, Sobolewski, Sierszulski, Rojek

(orlik), szatnia nr 5.  Trener Radosław Sobociński

środa, godz. 17 00. Trenują: Niemczyk, Smól, Kowalewski, Cholewczyński, Kachlicki, Goede, Kopczyk, Smędzik, Klimkowski

(orlik), szatnia nr 4.  . Trener Marcin Tomalczyk.

czwartek:

godz. 18 40 Basen “BRYZA” Seweryna Goszczyńskiego 3, 85-134 Bydgoszcz – 14 i  28 grudnia.

godz. 17 00 boisko –  7 grudnia

Trenują: Jasiek, Zubrycki, Mikołajczak, Mikołajczak, Kujawa, Kurkowski, Piechocki, Wawrzyniak, Kliszewski, Krzesiński, Rogalski, Chyliński, Berent, Bitner, Czarnecki, Ślazyk, Dudziński, Sobolewski, Sierszulski, Rojek

piątek, godz. 17 00. Trenują: Jasiek, Zubrycki, Mikołajczak, Mikołajczak, Kujawa, Kurkowski, Piechocki, Wawrzyniak, Kliszewski, Krzesiński, Rogalski, Chyliński, Berent, Bitner, Czarnecki, Ślazyk, Dudziński, Sobolewski, Sierszulski, Smól

(orlik), szatnia nr 5. Trener Radosław Sobociński

piątek, godz. 18 00. Trenują: Niemczyk, Rojek, Kowalewski, Cholewczyński, Kachlicki, Goede, Kopczyk, Smędzik, Klimkowski

(orlik), szatnia nr 4.  . Trener Marcin Tomalczyk.

Treningi rocznika 2006

  • poniedziałek, godz. 17 15 – 18 30. Trenują: Jasiek, Zubrycki, Mikołajczak, Mikołajczak, Kujawa, Kurkowski, Piechocki, Wawrzyniak, Kliszewski, Krzesiński, Rogalski, Chyliński, Berent, Bitner, Czarnecki, Ślazyk, Dudziński, Sobolewski, Sierszulski, Smól

    (boisko boczne), szatnia nr.  . Trener Radosław Sobociński,

  • poniedziałek, godz. 18 00 – 19 15. Trenują: Niemczyk, Rojek, Kowalewski, Cholewczyński, Kachlicki, Goede, Kopczyk, 

    (orlik), szatnia nr.  . Trener Marcin Tomalczyk.

  • wtorek, godz. 18 30 – 20 00. Trenują: Jasiek, Zubrycki, Mikołajczak, Mikołajczak, Kujawa, Kurkowski, Piechocki, Wawrzyniak, Kliszewski, Krzesiński, Rogalski, Chyliński, Berent, Bitner, Czarnecki, Ślazyk, Dudziński, Sobolewski, Sierszulski, Smól, Kowalewski, Cholewczyński, Rojek.

    (boisko boczne), szatnia nr.  . Trener Radosław Sobociński, Jakub Sinkowski

  • środa, godz. 18 00 – 19 15. Trenują: Niemczyk, Rojek, Kowalewski, Cholewczyński, Kachlicki, Goede, Kopczyk, 

    (orlik trawa), szatnia nr.  . Trener Marcin Tomalczyk.

  • czwartek, godz. 17 30 – 18 45. Trenują: Wszyscy  zawodnicy rocznika 2006

    (boisko boczne), szatnia nr.  . Trener Radosław Sobociński, Miłosz Wardowski

  • czwartek, godz. 17 30 – 18 30. Trenują: Bramkarze

    (boisko boczne), szatnia nr.  . Trener Adam Kopaczewski

  • piątek, godz. 17 30 – 18 45. Trenują: Jasiek, Zubrycki, Mikołajczak, Mikołajczak, Kujawa, Kurkowski, Piechocki, Wawrzyniak, Kliszewski, Krzesiński, Rogalski, Chyliński, Berent, Bitner, Czarnecki, Ślazyk, Dudziński, Sobolewski, Sierszulski, Smól

    (boisko boczne), szatnia nr.  . Trener Radosław Sobociński

  • piątek, godz. 17 30 – 18 45. Trenują: Niemczyk, Rojek, Kowalewski, Cholewczyński, Kachlicki, Goede, Kopczyk, 

    (boisko boczne), szatnia nr.  . Trener Marcin Tomalczyk.

    UWAGA !!!WSZYSTKIE ZMIANY W TRENINGACH BĘDĄ ZNAJDOWAŁY SIĘ W ZAKŁADCE “AKTUALNOŚCI”

Treningi 2006